ERJ-P03D1212V
DigiKeys varenummer
ERJ-P03D1212V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P03D1212V
Beskrivelse
RES SMD 12.1 KOHM 0.5% 1/5W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.1 kOhms ±0,5% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-P03D1212V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)