ERJ-L03UJ75MV
DigiKeys varenummer
P75NJTR-ND - Tape & Reel (TR)
P75NJCT-ND - Afskåret tape (CT)
P75NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-L03UJ75MV
Beskrivelse
RES 0.075 OHM 5% 1/5W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75 mOhms ±5% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-L03UJ75MV Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)