ERJ-H3ED1303V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-H3ED1303VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-H3ED1303V
Beskrivelse
RES 130K OHM 0.5% 1/8W 0603
Detaljeret beskrivelse
130 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-H3ED1303V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)