ERJ-H3ED11R3V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-H3ED11R3VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-H3ED11R3V
Beskrivelse
RES 11.3 OHM 0.5% 1/8W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.3 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-H3ED11R3V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)