ERJ-H2CF9R10X
DigiKeys varenummer
10-ERJ-H2CF9R10XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-H2CF9R10X
Beskrivelse
RES 9.1 OHM 1% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9.1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-H2CF9R10X Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
-100/ +600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)