Billede for ERJ-D1CFR027U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-D1CFR027U
DigiKeys varenummer
ERJ-D1CFR027U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-D1CFR027U
Beskrivelse
RES 0.027 OHM 2W 2010 WIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 mOhms ±1% 2W Chipmodstand Bred 2010 (5025 metrisk), 1020 Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-D1CFR027U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 2010 (5025 metrisk), 1020
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)