ERJ-C1CJR051U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
51 mOhms ±5% 2W Chipmodstand Bred 2010 (5025 metrisk), 1020 Anti-svovl, automotive AEC-Q200, aktuel sense Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-C1CJR051U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-C1CJR051UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-C1CJR051U
Beskrivelse
RES 0.051 OHM 5% 2W 2010 WIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, automotive AEC-Q200, aktuel sense
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 2010 (5025 metrisk), 1020
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)