ERJ-B2CFR013V
DigiKeys varenummer
ERJ-B2CFR013V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-B2CFR013V
Beskrivelse
RES 0.013 OHM 1W 1206 WIDE
Detaljeret beskrivelse
13 mOhms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-B2CFR013V Modeller
Temperaturkoefficient
0/ +300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)