ERJ-B2AJ470V
DigiKeys varenummer
ERJ-B2AJ470V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-B2AJ470V
Beskrivelse
RES SMD 47 OHM 3/4W 1206 WIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-B2AJ470V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 1206 (3216 metrisk), 0612
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)