ERJ-B2AJ273V
DigiKeys varenummer
ERJ-B2AJ273V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-B2AJ273V
Beskrivelse
RES SMD 27K OHM 3/4W 1206 WIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-B2AJ273V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 1206 (3216 metrisk), 0612
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)