ERJ-B1BJR43U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
430 mOhms ±5% 2W Chipmodstand Bred 2010 (5025 metrisk), 1020 Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-B1BJR43U
DigiKeys varenummer
ERJ-B1BJR43U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-B1BJR43U
Beskrivelse
RES 0.43 OHM 2W 2010 WIDE
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-B1BJR43U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)