Billede for ERJ-B1AG111U er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-B1AG111U
DigiKeys varenummer
10-ERJ-B1AG111UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-B1AG111U
Beskrivelse
RES 110 OHM 2% 1W 2010 WIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Ohms ±2% 1W Chipmodstand Bred 2010 (5025 metrisk), 1020 Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 2010 (5025 metrisk), 1020
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,197" B (2,50mm x 5,00mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)