ERJ-A1AJ120U
DigiKeys varenummer
ERJ-A1AJ120U-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-A1AJ120U
Beskrivelse
RES SMD 12 OHM 1.33W 2512 WIDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Ohms ±5% 1,33W Chipmodstand Bred 2512 (6432 metrisk), 1225 konveks Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-A1AJ120U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 2512 (6432 metrisk), 1225 konveks
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,252" B (3,20mm x 6,40mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)