ERJ-8GEYJ823V
DigiKeys varenummer
P82KETR-ND - Tape & Reel (TR)
P82KECT-ND - Afskåret tape (CT)
P82KEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-8GEYJ823V
Beskrivelse
RES SMD 82K OHM 5% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-8GEYJ823V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)