ERJ-8ENF6810V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 3.423
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Similar
Similar
Stackpole Electronics Inc
681 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm