ERJ-8ENF6800V
DigiKeys varenummer
P680FTR-ND - Tape & Reel (TR)
P680FCT-ND - Afskåret tape (CT)
P680FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-8ENF6800V
Beskrivelse
RES SMD 680 OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-8ENF6800V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)