ERJ-8ENF2432V
DigiKeys varenummer
P24.3KFTR-ND - Tape & Reel (TR)
P24.3KFCT-ND - Afskåret tape (CT)
P24.3KFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-8ENF2432V
Beskrivelse
RES SMD 24.3K OHM 1% 1/4W 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24.3 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-8ENF2432V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)