ERJ-8ENF1004V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 18.398
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 29.009
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Vishay Dale
På lager: 1
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Opgradering
YAGEO
1 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm