ERJ-8BQJ1R6V | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERJ-8BQJ1R6V |
Beskrivelse | RES SMD 1.6 OHM 5% 1/2W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 55 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.6 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERJ-8BQJ1R6V Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Strømregistrering |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |