ERJ-8BQF1R3V
DigiKeys varenummer
P17603TR-ND - Tape & Reel (TR)
P17603CT-ND - Afskåret tape (CT)
P17603DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-8BQF1R3V
Beskrivelse
RES SMD 1.3 OHM 1% 1/2W 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.3 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-8BQF1R3V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)