ERJ-6GEY0R00V
DigiKeys varenummer
P0.0ATR-ND - Tape & Reel (TR)
P0.0ACT-ND - Afskåret tape (CT)
P0.0ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-6GEY0R00V
Beskrivelse
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0 Ohms Jumper Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-6GEY0R00V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)