ERJ-6ENF6041V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 35.175
Datablad
Direkte
Vishay Dale
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Similar
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Parametrisk ækvivalent
På lager: 830
6.04 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm