ERJ-6ENF23R2V
DigiKeys varenummer
P23.2CTR-ND - Tape & Reel (TR)
P23.2CCT-ND - Afskåret tape (CT)
P23.2CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-6ENF23R2V
Beskrivelse
RES SMD 23.2 OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
23.2 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-6ENF23R2V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)