ERJ-6DQFR22V
DigiKeys varenummer
P19292TR-ND - Tape & Reel (TR)
P19292CT-ND - Afskåret tape (CT)
P19292DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-6DQFR22V
Beskrivelse
RES 0.22 OHM 1% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-6DQFR22V Modeller
Temperaturkoefficient
0/ +100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)