ERJ-6DQF3R9V
DigiKeys varenummer
P19282TR-ND - Tape & Reel (TR)
P19282CT-ND - Afskåret tape (CT)
P19282DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-6DQF3R9V
Beskrivelse
RES 3.9 OHM 1% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-6DQF3R9V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)