ERJ-6BQJR22V | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERJ-6BQJR22V |
Beskrivelse | RES 0.22 OHM 5% 1/3W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 mOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERJ-6BQJR22V Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Strømregistrering |
Mfr | Temperaturkoefficient 0/ +250ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |