ERJ-3RQFR47V
DigiKeys varenummer
P.47AJTR-ND - Tape & Reel (TR)
P.47AJCT-ND - Afskåret tape (CT)
P.47AJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-3RQFR47V
Beskrivelse
RES 0.47 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 mOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-3RQFR47V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ +300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)