ERJ-3RQF4R3V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-3RQF4R3VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-3RQF4R3V
Beskrivelse
RES 4.3 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.3 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-3RQF4R3V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)