ERJ-3RBD8250V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
825 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-3RBD8250V
DigiKeys varenummer
10-ERJ-3RBD8250VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-3RBD8250V
Beskrivelse
RES 825 OHM 1/10W .5% 0603 SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)