ERJ-3GEY0R00V
DigiKeys varenummer
P0.0GTR-ND - Tape & Reel (TR)
P0.0GCT-ND - Afskåret tape (CT)
P0.0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-3GEY0R00V
Beskrivelse
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0 Ohms Jumper Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-3GEY0R00V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)