ERJ-3EKF6801V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 78.720
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 16.681
Datablad
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
6.8 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm