ERJ-3EKF4300V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 31.860
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
430 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm