ERJ-3EKF2400V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 4.174
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 37.201
Datablad
Direkte
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
240 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm