ERJ-3EKF1211V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 3.146
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 17.700
Datablad
WEC
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
1.21 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm