ERJ-3EKF10R0V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 371.043
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
10 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.