ERJ-3BQF3R9V
DigiKeys varenummer
P15989TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15989CT-ND - Afskåret tape (CT)
P15989DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-3BQF3R9V
Beskrivelse
RES SMD 3.9 OHM 1% 1/4W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-3BQF3R9V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)