ERJ-3BQF1R1V
DigiKeys varenummer
P17372TR-ND - Tape & Reel (TR)
P17372CT-ND - Afskåret tape (CT)
P17372DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-3BQF1R1V
Beskrivelse
RES SMD 1.1 OHM 1% 1/4W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-3BQF1R1V Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)