ERJ-2RKF3303X
DigiKeys varenummer
P330KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
P330KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
P330KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-2RKF3303X
Beskrivelse
RES SMD 330K OHM 1% 1/10W 0402
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-2RKF3303X Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)