ERJ-2RKD10R5X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
10.5 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
ERJ-2RKD10R5X
DigiKeys varenummer
ERJ-2RKD10R5X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-2RKD10R5X
Beskrivelse
RES 10.5 OHM 0.5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-2RKD10R5X Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)