ERJ-2RHD2801X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.8 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-2RHD2801X
DigiKeys varenummer
ERJ-2RHD2801X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-2RHD2801X
Beskrivelse
RES 2.8K OHM 0.5% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-2RHD2801X Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)