ERJ-2GEJ681X er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 166.530
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 22.647
Datablad
Direkte
YAGEO
Rohm Semiconductor
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
680 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.