ERJ-2GEJ241X er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 1.330.768
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 123.210
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Rohm Semiconductor
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
240 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.