ERJ-1TYJ200U
DigiKeys varenummer
PT20XTR-ND - Tape & Reel (TR)
PT20XCT-ND - Afskåret tape (CT)
PT20XDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1TYJ200U
Beskrivelse
RES SMD 20 OHM 5% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-1TYJ200U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)