ERJ-1TRQFR22U
DigiKeys varenummer
PT.22YTR-ND - Tape & Reel (TR)
PT.22YCT-ND - Afskåret tape (CT)
PT.22YDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1TRQFR22U
Beskrivelse
RES 0.22 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-1TRQFR22U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ +200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)