ERJ-1TNF8451U
DigiKeys varenummer
PT8.45KAFTR-ND - Tape & Reel (TR)
PT8.45KAFCT-ND - Afskåret tape (CT)
PT8.45KAFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1TNF8451U
Beskrivelse
RES SMD 8.45K OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.45 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-1TNF8451U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)