ERJ-1TNF8201U
DigiKeys varenummer
PT8.20KAFTR-ND - Tape & Reel (TR)
PT8.20KAFCT-ND - Afskåret tape (CT)
PT8.20KAFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1TNF8201U
Beskrivelse
RES SMD 8.2K OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.2 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
ERJ-1TNF8201U Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)