ERJ-1TNF3740U | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERJ-1TNF3740U |
Beskrivelse | RES SMD 374 OHM 1% 1W 2512 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 374 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERJ-1TNF3740U Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Ikke til nye design | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |