ERJ-1TNF3601U
DigiKeys varenummer
PT3.6KAFTR-ND - Tape & Reel (TR)
PT3.6KAFCT-ND - Afskåret tape (CT)
PT3.6KAFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-1TNF3601U
Beskrivelse
RES SMD 3.6K OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.6 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERJ-1TNF3601U Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)