ERJ-1TNF1692U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 1.430
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
16.9 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm