ERJ-1TNF1373U er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
YAGEO
Similar
YAGEO
137 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm